Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Inžinerija>Inžinerijos analizės

Inžinerijos analizės (3 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dujofikavimo technologija: privalumai, trūkumai ir pritaikymo galimybių analizė

  Trumpas dujofikavimo technologijos aprašymas ir skaičiavimų pavyzdžiai. Įvadas. Dujofikavimo technologija. Dujofikavimo privalumai ir trūkumai. Patirtis pasaulyje ir Lietuvoje. Tyrimų objektas. Tyrimų metodai ir rezultatai. Medienos dujofikavimas. Šiaudų dujofikavimas. Akmens anglies dujofikavimas. Išvados. Summary.
  Inžinerija, analizė(3 puslapiai)
  2007-07-19
 • Gyvenamojo būsto energijos sąnaudų analizė (4)

  Darbo tikslas: Atlikti įmonės, įstaigos ar gyvenamojo būsto energijos sąnaudų analizę. Užduotis. Šiluminės energijos sąnaudų 2006 metais suvestinė ir grafikas. Gyvenamojo buto metinės elektros energijos sąnaudos ir grafikas. Gyvenamojo buto elektros energijos imtuvų elektros energijos sąnaudų balansas. Energijos sąnaudų suvestinė. Išvados.
  Inžinerija, analizė(5 puslapiai)
  2007-12-17
 • Gyvenamojo būsto ir ūkio energijos sąnaudų analizė

  Įžanga. Gyvenamojo būsto ir ūkio energijos sąnaudų analizė. Šiluminės energijos sąnaudų 2006 metais suvestinė. Šiluminės energijos sąnaudos 2006 metais. Gyvenamojo namo ir ūkio metinės elektros energijos sąnaudos 2006 metais. Elektros energijos sąnaudos 2006 metais. Gyvenamojo namo ir ūkio elektros energijos imtuvų elektros energijos sąnaudų balansas 2006 m. Gyvenamojo namo ir ūkio elektros energijos sąnaudų struktūra. Energijos sąnaudų suvestinė. Išvados.
  Inžinerija, analizė(8 puslapiai)
  2008-01-01