Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Inžinerija>Apsaugos sistemos projektavimas: Šalčininkų vidurinė mokykla

Apsaugos sistemos projektavimas: Šalčininkų vidurinė mokykla

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Šalčininkų J. Sniadeckio vidurinės mokyklos apsaugos sistemos projektavimas. Įvadas. Kursinio projekto tikslas, suprojektuoti apsauginės signalizacijos sistemą pastatui (Technologijos mokyklai). Problemos. Analitinė dalis. Patalpų apžvalga. Patalpų apsaugos sistemos apžvalga. Projektinė dalis. Apsauginės signalizacijos sistemos projektavimas. Spindulių sudarymas. Technologijos ir darbo organizavimo dalis. Programavimas. Montavimo reikalavimai. Darbuotojų sauga ir ekologija. Aplinkosaugos reikalavimai. Išvados.

Ištrauka

Sakoma, kad palikti namus ir į juos sugrįžti reikia mokytis iš paukščių. Tačiau ką daryti, kad grįžę į savo jaukų "lizdelį" po linksmų vasaros atostogų rastume jį tokį, kokį palikome? Taip, naująjį plokščiaekranį televizorių ar mikrobangų krosnelę, kuriuos išsinešė ilgapirščiai, pasitaupę galime vėl nusipirkti... Tačiau ugnis gali nepalikti ir sienoms, o sprogę vamzdžiai padaryti žalos viso namo gyventojams...
Protingiausia prevencinių priemonių apsaugoti namams imtis kartu su atostogų planavimu. Juk atostogos kur kas malonesnės, kai žinome, jog padarėme viską, kad rastume namus tokius, kokius palikome...
Taigi savo darbe aš pasistengsiu Jums parodyti įvairias apsaugines signalizacijos sistemas, modulius, ir kitus priedus, prietaisus kurie padeda apsisaugoti Jūsų namą, būtą arba kažkokia kitą patalpą.
Darbo užduotis, mano manymų, būtų pasiekti gerų rezultatų paaiškinant visas įmanomas būdus, kurie tikrai padėtų apsaugoti Jus, Jūsų namus, turtą ir žmones, kurie galėtu tapti vagių aukomis.
Vagysčių skaičius auga kiekvienais metais, bet ar ne mes patys kalti kad beveik nieko nedarome, kad nors truputėli pristabdyti šį procesą. Čia mums ir padės apsaugines sistemos. Priedas No.2 Technologijos mokyklos patalpos planas, padės Jums ko tiksliau suprasti kaip instaliuoti jutiklius, apsauginės signalizacijos centralės.
Iš tikrųjų darant šį darbą reikia tiksliai nustatyti darbo tikslus, kurie padėtu išanalizuoti visą sukauptą informaciją. Turbūt reikęs pradėti nuo visos apsaugos sistemos širdies – tai yra centralė. Po to kitais priedais – jutikliais, stiklo ir dūžio jutikliais, truputėli panagrinėsime apie modulius, įeigos kontrolės sistemos, programos skirtos programavimui ir stebėjimui.
Išanalizuosime patalpos planą, apmąstysime, kaip geriau bus pritaikyti visus prietaisus, tam kad saugumo klasė atitiktų reikalavimams. Taip pat atkreipsim dėmesį į montavimą ir programavimą. Aptarsime darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimus.
Darbo tikslas :
Šio kursinio projekto tikslas, suprojektuoti apsauginės signalizacijos sistemą pastatui (Technologijos mokyklai).

Darbo uždaviniai:
Išanalizuoti pastato(Technologijos mokyklos) patalpas.
Parinkti apsauginės sistemos komponentus.
Naudojamų medžiagų analizė.
Montavimo ir programavimo eigos sudarymas
Apžvelgti darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimus.
Problemos:
Pagrindinės problemos yra tokios: kaip parinkti tinkamą vietą apsauginės signalizacijos sistemai, kaip nesugadinti, nepažeisti sistemos montavimo metu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos diplominis darbas
KategorijaInžinerija
TipasDiplominiai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Dydis3.46 MB
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasTechnikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word vidurines mokyklos apsaugos sistemos projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Diplominiai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais