Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Elektros įrenginių montavimo paslaugų teikimo įmonės projektavimas (gamybiniai pastatai)

Elektros įrenginių montavimo paslaugų teikimo įmonės projektavimas (gamybiniai pastatai)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Elektros įrenginių techninės priežiūros ir remonto įmonės projektavimo kursinis darbas. Įvadas. Darbo tikslas – suprojektuoti elektros įrenginių montavimo paslaugų teikimo įmonę. Elektros įrenginių įrengimas, eksploatacija ir gedimai. Elektros variklių parinkimas ir techninė priežiūra. Kai kurie elektros variklių eksploatacijos reikalavimai. Dažniausiai pasitaikantys elektros variklių mechaniniai gedimai. Variklių elektriniai gedimai. Elektros instaliacijos įrengimas. Laidų ir kabelių skerspjūvio parinkimas. Apsauga automatiniais jungikliais. Projektinis skyrius. Projektuojamos įmonės paslaugų paklausos analizė. Darbuotojų skaičiaus ir darbo vietų skaičiaus nustatymas. Gamybinių ir pagalbinių patalpų plotų skaičiavimas. Gamybinių patalpų ploto skaičiavimas. Pagalbinių patalpų plotų skaičiavimas. Patalpų apšvietimo skaičiavimas. Natūralaus apšvietimo skaičiavimas. Dirbtinio apšvietimo skaičiavimas. Technologinių įrenginių, darbo priemonių ir įrankių parinkimas. Energijos sunaudojimo skaičiavimas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Yra gerai žinoma, kad elektros įrenginiai labai sparčiai vystosi. Tačiau, taip pat greitai vyksta pokyčiai tokiose srityse kaip gamyba, tiekimas, valdymas, organizavimas ir t.t. Vis daugiau kompanijų įsisavina naujausius elektros įrenginius kuriems reikalinga profesionali instaliacija ir priežiūra.
Norint pasiekti didesnį įmonės pelną būtina savo veikla plėsti. Tai daro daugelis įmonių, kurios investuodamos lėšas į pažangias technologijas, rekonstruoja įmonei priklausančius įrenginius.
Pažangioms technologijoms kompanijos kasmet skiria ypatingą dėmesį, vykdomos ilgalaikės investicijos, skiriamos milžiniškos lėšos įrenginiams restruktūrizuoti bei modernizuoti.
Daugelis įmonių užsiimantčios kokia nors veikla galvoja plėsti savo įmonę tikėdamiesi iš naujos veiklos gauti papildoma pelną, o tuo pačiu įsitvirtinti rinkoje. Norint tai padaryti reikia gerai apsvarstyti visas plėtros galimybes, nes to nepadarius planuojama veikla gali atnešti nuostolių.
Norint išsiaiškinti ar nagrinėjamos įmonės plėtra atneš laukiamų rezultatų būtina turėti nemažai informacijos, kad būtu galima įvertinti įmonės ateities veiklos perspektyvas, ar ta veikla bus naudinga ir atneš norimo pelno.
Daugelyje Lietuvos įmonių elektros įrenginiai yra morališkai pasenę, o kai kur jų visai nėra ir daug darbų atliekama rankiniu būdu. Todėl kuriama įmonė siūlys naujų elektros įrenginių ir sistemų montavimo bei techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Taip pat senų įrenginių atnaujinimo, automatizavimo ir priežiūros paslaugas. Kas leis šiose įmonėse padidinti gamybos apimtis, sumažinti gamybos kaštus, palengvinti darbo sąlygas darbuotuojams.
Darbo objektas: Šiame darbe aprašoma įmonės X, kuri užsiima gamybos įmonių įrengimų montavimu, modernizavimu bei technine priežiūra, kūrimas. – darbuotuojų skaičiaus nustatymas, darbo patalpų projektavimas
Darbo tikslas – suprojektuoti elektros įrenginių montavimo paslaugų teikimo įmonę.
Darbo uždaviniai:
1.Išnagrinėti elektros įrenginių įrengimą, ekspoatavimą ir gedimus;
2.Suprojektuoti imonės gamybines patalpas, nustatyti darbo vietų skaičių;
3.Apskaičiuoti metines elektros ir vandens sanaudas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis74.46 KB
AutoriusAurelijus
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojaslekt. A. Jalinskas
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo Technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektros irenginiu montavimo paslaugu teikimo imones projektavimas (gamybiniai pastatai) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Žemaitijos kolegija / 4 Klasė/kursas
  • lekt. A. Jalinskas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą