Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Šilumvežio M-62 jėgainės keitimas

Šilumvežio M-62 jėgainės keitimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Inžinerinės ekonomikos kursinis darbas. Inovacijos charakteristika. Projektavimo aplinkos analizė ir problemų įvardijimas. Projektavimo tikslo nustatymas ir strategijos pasirinkimas. Projektavimo ir jo valdymo procesų planavimas. Automatizuotas prioritetų skirstymo ir parinkimo metodas. Projektavimo procesų valdymo organizavimas. Resursų ir investicijų poreikio planavimas. Investicinio šaltinio parinkimas ir kainų nustatymas. Inovacijos ekonominio naudingumo skaičiavimas. Grynojo pinigų srauto formavimas pagal ekvivalentiškumo kriterijus. Investavimo naudingumo įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Inovacijos charakteristika
Šilumvežių M-62 jėgainės keitimo įdėja pagrįsta išanalizavus daugelį aspektų. Visu pirma reikia įvertinti technikos amžių, susidėvėjimą, parinkti technikai pagal esamas jėgainių charakteristikas naujas jėgaines, atitinkančias Europos Sąjungos standartus. Taip pat jėgainės turi būti ekologiškos, patikimos, ilgaamžės, ekonomiškos, neturėtu būti jų aptarnavimas sudėtingas. Jėgainės montavimas nesudėtingas ir greitas.

2. Projektavimo aplinkos analizė ir problemų įvardijimas
Kuriant jėgainės keitimo sistemą, atlikta analizė rodo kokią jėgainė realiausiai tinka esamai technikai pagal technines charakteristikas, gabaritus, montavimo sudėtingumą. Įvertinant ir ekonominius kriterijus-pigumas. Tai pat įvertinant naujų ir senų įrengimų darbo charakteristikų suderinamumą.
Norint, padidinti lokomotyvų tarnavimo laiką, konstrukcinį greitį ir jo patikimumą, reikalinga naujos kartos moderniškos jėgainės. Šios jėgainės išspręstu esamas problemas dėl lokomotyvų techninio stovio ir patikimumo juos eksplotuojant. Lokomotyvuose naujų jėgainių montavimas neturėtu būti sudėtingas, o tai įgyvendinus žymiai sumažėtu lokomotyvų eksplotacinės išlaidos.

3. Projektavimo tikslo nustatymas ir strategijos pasirinkimas
Projektavimo tikslas: sumodeliuoti sistemą kurios pagalba galėtume atnaujinti traukos riedmenų parką, sistema būtų patikima, naudojant patikimų ir žinomų firmų jėgaines, kurios užtikrintu stabilumą jas eksplotuojant.
Jėgainės turėtu atitikti ES nustatytus standartus, gamtosaugos ir ISO standartų reikalavimus. Sumontavus naujos kartos jėgaines, prailgintume esamo traukos riedmenų parko eksplotavimo laiką, bei pasiruošti naujų technologijų technikos įsisavinimui bei įsigijimui, bazės jos naudojimui paruošimo.

4. Projektavimo ir jo valdymo procesų planavimas
Norint sukurti ir valdyti procesą, reikia turėti žinių apie objektą, šiuo atveju apie šilumvežius ir jėgaines, tarpusavio ryšius.
Projektavimo ir jo sąrašo sudarymas yra sudėtingas darbas, reikalaujantis žinių apie projektuojamą objektą. Visu pirma sudėtingas projektavimo procesas skaidomas į stambius etapus, kurie vėliau detalizuojami. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-11-16
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis92.28 KB
AutoriusDmitrij
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasTaraškevičius
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasMechanikos ir mechatronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Silumvezio M 62 jegaines keitimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Taraškevičius
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą