Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Vandens ūkis: statybos darbų technologijos ir organizavimas

Vandens ūkis: statybos darbų technologijos ir organizavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Kursinis projektas. Įvadas. Darbo tikslas – patikrinti studento teorines žinias ir išmokyti spręsti gamyboje pasitaikančius uždavinius. Techninė dalis. Techniniai objekto duomenys. darbų kiekio skaičiavimas ir darbų pobūdžio įvertinimas. Kultūrtechniniai darbai. Griovio įrengimas. Vamzdinės pralaidos statyba. Kelio statyba. Valymo įrenginių statyba. Statybos darbų organizavimas. Darbo sąnaudų, darbo užmokesčio ir mašinų darbo vertės žiniaraštis. Statybinių medžiagų ir konstrukcijų vertės nustatymas. Mašinų ir mechanizmų kiekio nustatymas. Darbų trukmės skaičiavimas. Darbų savikainos nustatymas. Priedai (1 Pratybų darbas. Projektų ženklinimas. 2 Pratybų darbas. Griovio techninių duomenų paruošimas kasimui. 3 Pratybų darbas. Techninių duomenų parinkimas drenažo sistemos įrengimui. 4 Pratybų darbas. Griovio ir jo įrenginių kokybės tikrinimas).

Ištrauka

Vandens ūkio statyba tai platus kompleksas įvairių statinių vandens rėžimui aplinkoje, žemės paviršiuje, dirvoje ir dirvožemyje reguliuoti, nukreipti žmogaus, visuomenės gamybinei veiklai naudinga kryptimi.
Kursinio darbo tikslas – patikrinti studento teorines žinias ir išmokyti spręsti gamyboje pasitaikančius uždavinius.
Kursinis projektas susideda iš dviejų dalių:
Techninė dalis;
Statybos darbų organizavimo dalis.
Techninėje dalyje apsiskaičiuojama dėstytojo nurodytų darbų t.y. (Kultūrtechniniai darbai, griovio įrengimas, vamzdinės vandens pralaidos statyba, kelio įrengimas ir vandens valymo įrenginių statyba) objektų techninius duomenis pagal kuriuos bus atliekami darbų kiekių skaičiavimai kuriuos reikės atlikti objekte.
Statybos darbų organizavimo dalyje skaičiavome darbo laiko sąnaudas, nustatėme darbo užmokestį bei mašinų darbo vertę. Toliau nustatinėjome statybinių medžiagų ir konstrukcijų vertes, mašinų ir mechanizmų kiekį, darbo trukme bei savikainą. Sudarėme kalendorinį darbų vykdymo grafika. Taip pat buvo sudaryta visų darbu sąmata.
Pagal pasirinktas schemas ir stendinių tipus skaičiuojami atskirų statybos darbų parametrai ir darbų kiekiai, pateikiamos elementų schemos. Pagal darbų pobūdį parenkami mechanizmai, nurodomi jų techniniai duomenys bei darbo parametrai. Pagrindiniai darbų kiekiai surašomi i 2 lentelę.

Pasirinkau taikyti krūmų šalinimo technologija, kai išrauti krūmai sustumiami į dideles krūvas ir paliekami dūlėti. Krūmų krūvos formuojamos tvarkomo ploto pakraščiuose kad netrukdytų vykdomiems darbams. Pagal pateikta orientacinį krūmuotumą apskaičiuoju pašalintų krūmų kiekius (m3).
Smulkūs krūmai nupjaunami motoriniu pjūklu. Kurui bei statyboms tinkama mediena supjaustoma ir išvežama iš tvarkomo ploto. Krūmapjovėmis nupjaunami krūmai, krūmų grėbliais sustumiami į sąvalkas, po to krūmai supūdomi tvarkomo ploto pakraščiuose. Stambūs akmenys išverčiami krūmapjovėmis, ir iš karto pakraunami į traktorių ir išvežami. Smulkūs ir vidutinio stambumo akmenys surenkami rankinių būdu ir sandėliuojami tvarkomo ploto pakraščiuose.
Žemės paviršius lyginamas lygintuvais, po to plotas suariamas, lėkščiuojamas, kultivuojamas, voluojamas ir galiausiai kalkinamas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis36 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis440.41 KB
Autoriusrogue23
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasR. Baublys
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasVandens ūkio ir žėmėtvarkos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vandens ukio statybos darbu technologijos ir organizavimo kursinis projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 36 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • R. Baublys
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą