Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Darbų organizavimas: kelio tiesimas

Darbų organizavimas: kelio tiesimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Tiesiamo kelio sąlygos ir techniniai duomenys. Projektuojamo, A II kategorijos, kelio pagrindiniai parametrai. Kelio tiesimo darbų organizavimo metodai ir optimalaus metodo parinkimas. Žemės darbų žiniaraštis. Žemės sankasos įrengimas. Kelio tiesimo trukmės nustatymas. Kelio dangos įrengimo būdo parinkimas. Žemės sankasos įrengimo technologinės schemos sudarymas. Koncentruoti žemės darbai. Linijiniai žemės darbai. Srauto išvystymo periodo skaičiavimas. Darbų saugos reikalavimai kelio tiesimo metu. Aplinkosaugos reikalavimai.

Ištrauka

Atliekant šį projekta buvo remiamasi automobilių kelių techniniu projektu, kuris buvo padarytas antrame kurse. Taip pat buvo panaudota dėstytojo literatūra. Kelio tiesimo metodu parenku srautinį metodą. Visi padaliniai dirbs pagal griežtai sudaryta technologinį ciklą. Kikvienas padalinys dirbs pagal iš anksto sudarytas technologines schemas. Pagal srauto greičio skaičiavimą nustatau kiek laiko užtruks tiesiamo kelio tiesimas. Paskaičiavau pagrindinius mechanizmų našumus ir pamainas per kiek aliko, atliks darbą. Kelio dangos konstrukcija yra paimta iš techninio projekto. C – A kelio ruožo ilgis yra 2,378 km., o kelio kategorija II. Perspektyvinis eismo intensyvuams 16780 automobiliu per parą.
Statybos proceso dalyviai: statytojas(užsakovas) – privalo organizuoti ir turi teisę pasirinkti statinio organizavimo būdą, statinio projektuotojus. Statinio projektuotojas – privalo paskirti statinio vadovą, parengti projektą, pasirašyti statinio projektą. Turi tikrinti kaip laikomasi statinio projekto sprendimų, jeigu nesilaikoma reikia nutraukti darbus. Rangovas – privalo paskirti statinio statybos vadovą, pradėto statinio darbus jeigu yra projektas ir leidimai. Turi pasiringti subrangovą. Statybos techninis prižiūrėtojas – privalo tikrinti, kas statyba būtų atlikta pagal projketą, tikrinti darbų kokybę, tikrinti ir priimti paslėptus statybos darbus. Turi teisę reikalauti visų dokumentų pvz: medžiagias, kurios yra naudojamos ar jos yra tinkamos naudoti.Sutartys būna: statytojo ir pagrindinio rangovo; pagrindinio rangovo ir subrangovų; projektavimo ir statybos; baigiamųjų darbų; valdymo ir statybos.
Suatrčių draudimas: draudimas - ekonimonių santykių sistema tarp draudėjų (juridinių ir fiinių asmenų, organizacijų) ir draudikų (draudimo organizacijų). Draudimo tikslas – išvengti ar padengti įvairių rūšių nuostolius išmokant nuostolių atlyginimą ir draudimo sumas. Pagrindinis draudiko įsipareigojimas yra nuostolio, atsiradusių įvykių, numatytų sutartyje, atlyginimas. Draudėjas įsipareigoja sumokėti draudimo įnašą, kurio dydis, laikas ir išmokų tvarka nurodyta darudimo sutartyje. Statyboje praktikuojamos 2 draudimo rūšys: statybos visų rizikos atvejų draudimas; bendrosios civilinės atsakomybės ir statybos produkto atsakomybės draudimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai0
Dydis120.97 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA.Bilius
Švietimo institucijaKauno technikos kolegija
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbu organizavimas kelio tiesimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Kauno technikos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • A.Bilius
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą