Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Hidraulika: vamzdinės pralaidos skaičiavimai

Hidraulika: vamzdinės pralaidos skaičiavimai

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Hidraulinių skaičiavimų užduotis: pagal pateiktą projektinį reikiamos tikimybės maksimalų debitą atlikti vamzdinės vandens pralaidos skaičiavimus, esant beslėginiam tekėjimui. Įvadas. Normaliojo gylio kanale skaičiavimas. Vamzdinės pralaidos hidrauliniai skaičiavimai. Kelio sankasos keteros pločio nustatymas. Pralaidos parametrų skaičiavimas. Pralaidos skersmens dp skaičiavimas. Kritinio gylio pralaidoje skaičiavimas. Kritiškojo nuolydžio ir vandens pralaidos nuolydžio skaičiavimas. Vandens pralaidos ilgio skaičiavimas. Ištekančio iš pralaidos vamzdžio vandens gylio skaičiavimas. Skerspjūvio ploto ir hidraulinio spindulio pralaidos pabaigoje nustatymas. Vandens greičio pralaidos pabaigoje skaičiavimas. Žemutinio pralaidos bjefo parametrų h0 ir hk skaičiavimas. Normaliojo gylio h0 žemutiniame bjefe nustatymas. Kritiškojo gylio žemutinianme bjefe skaičiavimas. Srauto tekėjimo sąlygų žemutiniame bjefe nustatymas. Hidraulinio šuolio tipo nustatymas. Žemutinio bjefo stiprinimo konstrukcijos parinkimas ir parametrų skaičiavimas. Stiprinamo ruožo ilgio skaičiavimas. Išplovimo gylio skaičiavimas. Konstrukcijos parinkimas. Žemutinio bjefo skaičiavimai. Aukštutinio bjefo skaičiavimai. Pralaidos išilginis pjūvis ir planas. Išvados.

Ištrauka

Hidraulinių skaičiavimų pagrindinis tikslas yra teisingas pralaidos skersmens parinkimas ir žemutinio bjefo tvirtinimų ilgio ir konstrukcijos nustatymas. Tam reikalinga surasti daug tarpinių parametrų. Todėl projektuojant pralaidas, nustatomi ne tik jų parametrai, bet ir kiti hidrauliniai rodikliai, kaip antai: normalus ir kritinis gyliai, pirmas ir antras susietieji gyliai, ištekėjimo vandens greitis ir gylis, bei tėkmės tekėjimo sąlygos žemutiniame bjefe. Hidrauliškai skaičiuojama pralaidos įtekamoji ir ištekamoji dalys.
Įtekamosios dalies hidrauliniais skaičiavimais pagal skaičiuojamąjį debitą (Qsk) parenkamas pralaidos skersmuo (dp), apskaičiuojamas patvankos aukštis prieš pralaidą (H), kritinis gylis vamzdyje (hkr), kritinis nuolydis (ikr), ištekėjimo iš vamzdžio gylis (hiš) ir ištekėjimo greitis (višt).
Ištekamosios dalies hidrauliniais skaičiavimais nustatomos tekėjimo žemutiniame bjefe sąlygos, į kurias atsižvelgiant parenkama žemutinio bjefo tvirtinimo konstrukcija.

Uždavinys sprendžiamas iteracijos būdu, parenkant keletą gylio reikšmių (h) ir apskaičiuojant jas atitinkančius debito modulius (K). Skaičiavimo rezultatai surašomi į 1 lentelę.
Trapecinių kanalų hidrauliniai elementai skaičiuojami pagal šias formules ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-12-03
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai7
Dydis263.14 KB
AutoriusNGin
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Lukianas
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasAplinkos inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Hidraulika vamzdines pralaidos skaiciavimai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Lukianas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą