Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Gyvenamo namo šildymo sistemos ir vandentiekio automatizavimas

Gyvenamo namo šildymo sistemos ir vandentiekio automatizavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Automatizuojamo objekto charakteristika. Automatizavimo sistemos reikalavimai. Pagrindiniai automatizavimo sprendiniai. Principinė elektrinė schema. Automatizuojamo objekto elektros tinklų skaičiavimas ir patikrinimas. Skaičiavimai. Skaičiavimai vandens šildytuvui (boileriui). Skaičiavimai cirkuliaciniams siurbliams. Skaičiavimai valdymo blokui. Skaičiavimai selenoidinei pavarai. Skaičiavimai temperatūros reguliatoriui. Objekto įžeminimo įrenginių skaičiavimas. Automatizuojamo objekto funkcinės schemos sudarymas. Šildymo sistemos su akumuliacine talpa veikimo principo aprašymas. Komponentų parinkimas. Hidraulinio akumuliatoriaus funkcinė automatizavimo schema. Vandens temperatūros reguliatoriaus schemos sudarymas ir komponentų parinkimas. Schemos sudarymas. Temperatūros reguliatoriaus maitinimo šaltinio skaičiavimas ir komponentų parinkimas. Principinės elektrinės schemos skaičiuotė. Lygintuvo schemos skaičiuotė. Transformatoriaus skaičiuotė. Išvados.

Ištrauka

Spartus gamybos technologijos tobulinimas neįmanomas be tolesnio technologijos proceso automatizavimo, t.y. naujų automatinės kontrolės, valdymo ir reguliavimo sistemų, kompiuterių ir valdiklių įdiegimo. Šiuolaikinės techninės priemonės leidžia automatizuoti bet kurią gamybos šaką. Pirmiausia automatizuojami tie gamybos procesai, kurių žmogus tiesiogiai nepajėgia valdyti arba yra pavojingi žmogaus sveikatai.
Šių dienų gamybos automatizavimas vis dar neatsiejamas nuo elektronikos kaip mokslo šakos ir elektrinių komponentų. Nors didelę dalį elektroninių komponentų jau galima pakeisti programuojamais valdikliais, ar panašiais bet elektronika vis dar užima garbingą vietą šių dienų mokslo olimpe.
Dabartinėje elektronikoje, dažniausiai naudojami kietųjų kūnų elektroniniai reiškiniai ir puslaidininkiniai prietaisai. Elektroniniai reiškiniai yra labai jautrūs valdančiajam signalui, greitaeigiški ir universalūs.
Elektroninių sistemų trukdžių lygis yra labai didelis, todėl informacijos perdavimo kanalus reikia apsaugoti nuo trukdžių ir tarpusavio sąveikos.
Labai daug trukdžių yra automatizuotose valdymo sistemose, todėl ten būna labai gera elektroninės aparatūros ir jungiamųjų linijų, kuriose perduodami ryšio ir valdymo signalai, ekranizacija.
Dabartinė elektronika praktiškai pasiekia informacijos perdavimo ir EMS atminties tūrio teorines ribas. Todėl norint išspręsti šias problemas puslaidininkiniuose kartu su elektroniniais reiškiniais, reikia panaudoti optinius, tai yra pereiti prie optoelektronikos. Sparčiai keičiantis gyvenimo tempui ir poreikiams, kartu vystosi bei tobulėja įvairios mokslo bei technikos šakos. Elektronika yra viena iš šių šakų.
Elektronika – veiksminga priemonė darbo našumui ir gamybos efektyvumui didinti, žmonių gyvenimo lygiui kelti, taip pat svarbus aktyvas mokslo ir technikos pažangai.
Aš projektuoju gyvenamojo namo šildymo sistemos ir vandentiekio automatizavimą. Parinkau tam reikalingus prietaisus, įrenginius. Apskaičiavau tinklus, reikalinga apsauga bei laidus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis488.6 KB
Autoriusas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŽukauskas
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gyvenamo namo sildymo sistemos ir vandentiekio automatizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Žukauskas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą