Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Kompleksinis projektas — miestų gatvės

Kompleksinis projektas — miestų gatvės

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Aiškinamasis raštas. Kursinio projekto užduotis yra suprojektuoti gatvių tinklą, sudaryti gatvių piketažą, nubraižyti pasirinktų gatvių išilginius ir skersinius profilius bei suprojektuoti aukščių planą teritorijoje. Mikrorajono gatvių tinklo projektavimas. Gatvių pradžios, pabaigos, posūkio bei susikirtimo taškų koordinačių skaičiavimas. Gatvių trasų elementų skaičiavimas ir piketažas. Gatvių trasų išilginiai profiliai. Gatvių trasų skersiniai profiliai. Gatvių ir sankryžų aukščių planas. Gatvių tinklo tiesimo sąmata.

Ištrauka

Kursinio projekto užduotis yra suprojektuoti gatvių tinklą, sudaryti gatvių piketažą, nubraižyti pasirinktų gatvių išilginius ir skersinius profilius bei suprojektuoti aukščių planą teritorijoje. Gatvių tinkles projektuojamas pagal duotą gatvių ašių schemą masteliu 1:2000. Gatvių ašys perbraižomos masteliu 1:500. Gatvių kategorijos ir perspektyvinis transporto srautas pasirenkamas savo nuožiūra. Gatvė AB yra motorizuoto transporto eismo pagrindinė gatvė.

Pagal STR 2.06.01:1999 Miestų, miestelių ir kaimų susisiekimo sistemos yra parenkama žaliosios juostos plotis ir tipas. Žaliąja juosta įrengių šalia visų gatvių išskyrus E1-E2 gatve, šalia jos nerengiama žalioji juosta. Žaliosios juostos tipas parenkama paprastas Gazonas 1,5 metro pločio.
Šaligatviai rengiami šalia visu gatvių ir visose gatvėse išskyrus E1-E2 gatve šaligatvių plotis yra 3 metrai ir yra su trinkelių danga, o gatvėje E1-E2 šaligatvio plotis yra 2,25 metro ir taip pat su trinkelių danga.
Dviračių takai rengiami šalia didžiausių kategorijų gatvių, jie eina šalia B1-B3 gatvės ir šalia A1-A5 gatvės ir jie yra 2,4 metrų pločio ir su trinkelių danga, kitokia nei šaligatvių danga.
Posukių spindulius parinkau iš Miestu, miesteliu ir kaimų susisiekimo sistemu reglamento, kadangi beveik visos gatves išskyrus gatve E1-E2 kertasi su A1-A5 gatve kuri yra B2 kategorijos tai sankryžose , kurios yra A-A gatvėje parinkau spindulį 13 m. O E1-E2 ir D1-D4 gatviu sankryžoje parinkau 11m. spindulį.
Pėsčiųjų perėjes projektuoju ten kur mano nuomone yra labiausiai reikalingis ir ju plotis yra 5,4 metro: 2,4 skirta dviratininkams ir 3 metrai pėstiesiems. O kur nėra dviračių taku tai perėjas projektuoju 4 metrų pločio. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-05
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis54.57 KB
AutoriusViktorija
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojaslekt. A. Mačerinskienė, doc. R. Užpalytė-Vitkūnienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word miestu gatves [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 7 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • lekt. A. Mačerinskienė, doc. R. Užpalytė-Vitkūnienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą