Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Automatizuotas projektavimas miestų statyboje ("ArcGIS", "My House", "Excel")

Automatizuotas projektavimas miestų statyboje ("ArcGIS", "My House", "Excel")

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Aiškinamasis raštas. Naktinių klubų tinklo lankomumo per savaitę prognozės iki 2015m., naudojantis MS EXCEL programa. Gyvenamojo namo projektavimas, naudojant "My House" programą. AB "Mona" naktinių klubų tinklo Lietuvoje analizė, naudojant "ArcGIS" programą. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Šiame darbe savo analizę atlieku ArcView programa. ArcView yra populiariausia pasaulyje GIS programinė įranga, suteikianti GIS duomenų vizualizacijos, erdvinių ir atributinių užklausų analizės, GIS ir atributinių duomenų integravimo, kūrimo ir redagavimo galimybes.
Panaudoju dvi iš trijų pagrindinių aplikacijų: t.y. ArcCatalog, kuris apima geografinių ir lentelinių duomenų kūrimą, valdymą ir jų administravimą, bei ArcMap apimantį duomenų atvaizdavimą, užklausas ir analizę.
Per aplikaciją ArcCatalog susikuriu lentelę, kurioje atsispindės mano būsimo objekto, šiuo atveju naktinio klubo duomenys. Organizuoju atributinius laukus, įrašau jų pavadinimus, nustatau kokiame būvyje bus užpildomi laukai (pvz. tekstiniai, skaičiai ir t.t.) Nustatau, kad mano būsimas objektas bus rodomas taškiniu vaizdu ( polygon).
Vėliau naudojuosi aplikacija ArcMap. ArcMap aplikacija yra skirta spręsti uždaviniams susijusiems su žemėlapiu kaip tematinio vizualizavimo ir kartografavimo, vizualios analizės ir redagavimo.
Duotus sluoksnius išsikeliu į Arcmap‘ą – tai Lietuvos administracinės ribos, bei Lietuvos kelius. Savo objektus ( naktinius klubus) "editor" komandos pagalba taškiniame pavidale pasižymiu Lietuvos administracinese ribose, bei užpildau su ArcCatalog‘u sukurtas lenteles, suvedu duomenis ir informacija apie visus pažymėtus objektus.
Daromos užklausos. Pirmoji užklausa daroma pagal "selection by attributes", tai užklausa pagal atributus. Šiuo atveju buvo atrinkti naktiniai klubai, kuriuose dirba daugiau nei 10 padavėjų - barmenų.
Antroji užklausa – kurie naktiniai klubai yra nutolę nuo kelio A1 ne daugiau kaip 50 km.
Naudojame atranką pagal atributus ir pagal vietą ("selection by attributes" ir "selection by location"). Organizuotų užklausų atsakymai yra išryškinami automatiškai Arcmap‘o.
Darbo pabaigoje iškeliame objektų pavadinimus ( iš atributinės lentelės), ir pagal darbuotojų skaičių klubuose nustatomas objektų taškinis dydis ant žemėlapio. Viskas atliekama naudojant " layer properties" komandą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.83 MB
AutoriusZaneta
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJakimavičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Automatizuotas projektavimas miestu statyboje [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Jakimavičius
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą