Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Ryšių sektoriaus pokyčiai ir aplinkosauga

Ryšių sektoriaus pokyčiai ir aplinkosauga

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Ryšiai ir Lietuvos ekonominės priemonės jos aplinkosauginiam veiksmingumui užtikrinti. Įvadas. Ryšiai ir Lietuvos ekonominės priemonės jos aplinkosauginiam veiksmingumui užtikrinti. Transportas. Geležinkelių transportas. Kelių transportas. Oro transportas. Klaipėdos jūrų uostas. Paštas. Telekomunikacijos. Fiksuotas telefono ryšys. Judrusis telefono ryšys. Telefono ryšio paslaugų kainos. Tinklų sujungimo kainos. Prieigos prie interneto paslaugų kainos. Siuntimo paslaugos. Mokesčiai už gamtos išteklius. Mokesčiai už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių deklaracija. Mokesčiai už pakuotes. Išvados. Išnašos. Darbas iliustruotas grafikais.

Ištrauka

Kursinį darbą sudaro 4 dalys:
I dalyje aprašytas ryšių sektorius Lietuvoje. Kursinio darbo tikslas - įvertinti, kaip transporto sektoriuje per 2004m. I pusmetį padidėjo krovinių vežimai geležinkelių, jūrų ir oro transportu, sumažėjo – kelių ir vidaus vandenų transportu, kaip sumažėjo keleivių vežimai geležinkelių ir vidaus transportu, išanalizuoti teršalų kiekius išmetamus į aplinką ir kokių priemonių reikia imtis norint sumažinti taršą. Ryšių sektorių sudaro: paštas, telekomunikacijos, judrusis telefono ryšys, fiksuotas telefono ryšys.Visi šie sektoriai bus aptariami pateikiamt įvairias diagramas ir lenteles.
II dalyje atliekami skaičiavimai pagal 1 priedo lentelės duomenis.Skaičiuojami priede nurodyto ūkio subjekto mokėti mokesčiai už gamtos išteklių naudojimą.Taip pat apskaičiuojamas mokestis už gamtos išteklius ir ekonominės sankcijos dydis, priimant, kad gamtiniai ištekliai buvo ištirti ūkio subjekto lėšomis, tais metais, kai dalis išeksploatuotų išteklių buvo nuslėpta.
III dalyje atliekami skaičiavimai pagal 2 priedo lentelės duomenis. Skaičiuojama.
Lietuvos transporto sektoriuje per 2004 m. I pusmetį padidėjo krovinių vežimai geležinkelių, jūrų ir oro transportu, sumažėjo - kelių ir vidaus vandenų transportu. Keleivių vežimai geležinkelių ir vidaus vandenų transportu per analizuojamą laikotarpį sumažėjo. Taip pat sumažėjo ir krovos apimtys Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste (1 lentelė). [1] ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-16
DalykasInžinerijos referatas
KategorijaInžinerija
TipasReferatai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis93.9 KB
AutoriusIdalija
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasČyras
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rysiu sektoriaus pokyciai ir aplinkosauga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 28 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Čyras
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą