Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Elektros tinklų renovacija

Elektros tinklų renovacija

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Įvadas. Elektros įrangos techniniai duomenys. Elektros įrangos paskirtis ir techniniai duomenys. Technologinio proceso ir ryšių schemų nagrinėjimas. Elektros apkrovų skaičiavimas. Instaliuotų galių skaičiavimas. Elektros tinklo skaičiavimas. Apsaugos ir valdymo aparatų parinkimas. Procesų automatizavimas. Automatizavimo modelio sudarymas. Proceso modeliavimas automatikos elementų parinkimas. Saugus darbas. Sąmatiniai skaičiavimai. Materialinių išteklių poreikis ir išlaidos. Elektros įrenginių ir montavimo darbų sąmatos. Išvados. Santrauka. Darbas iliustruotas grafikais.

Ištrauka

Temos aktualumas. Pasirinkta tema elektros tinklų renovacija. Plečiantis įmonei, bei persikraustant į naujas patalpas reikia skirti daug dėmesio gamybos įrenginių, taip pat apšvietimo išdėstymui bei instaliavimui. Tai pasenusių įrenginių pakeitimas naujais, naujų technologijų įdiegimas. Daugeliui šių įrenginių reikalingas tam tikro slėgio oras, todėl šiame darbe ne tik parenkamas elektros tinklas, bet bandoma pritaikyti ir automatizavimo žinias, modeliuojant kompresoriaus slegio reguliavimo sistemą.
Darbo objektas. Darbo objektas medžio pjovimo,abdirbimo cechų, taip pat administracinių patalpų elektros tinklai.
Darbo tikslas: medžio pjovimo,abdirbimo cechų, taip pat administracinių patalpų elektros tinklų ir automatizavimo schemų parinkimas.
Uždaviniai:
1. Parinkti patikimai veikiantį elektros tinklą.
2. Parinkti geriausią apšvietimą.
3. Parinkti racionalią ir patikimą kompresoriaus slegio matavimo ir reguliavimo schemą.
Metodai. Skaičiavimams reikalingi įrenginių techniniai pasai, duomenys iš žinynų. Parenkant elektros tinklą, valdymo aparatus, naudojamasi katalogais. lygio. Kompresoriaus slegio reguliavimo sistemai modeliuoti ir subalansuoti reikalinga programa Vissim, ja ne tik patikrinama, ar sistema stabili, bet ir taisomi trūkumai eksperimento būdu. Ekonominė dalis skaičiuojama programa Sąmata-sistela. Brėžiniai braižomi AutoCad programa. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInžinerijos diplominis darbas
KategorijaInžinerija
TipasDiplominiai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis94.02 KB
Autoriuss
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektros tinklu renovacija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą