Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Inžinerija>Vienbučio gyvenamojo namo inžinerinės sistemos

Vienbučio gyvenamojo namo inžinerinės sistemos

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Aiškinamasis raštas. Atitvarų projektavimas. Šildymo prietaisų parinkimas. Šildymo ir vėdinimo sistemos galios nustatymas. Šilumos nuostoliai per atitvaras. Šilumos nuostoliai dėl vėdinimo. Patalpų ir pastato projektinės šiluminės galios. Šildymo sistemos galia. Pastato šilumos poreikis. Išlaidos už šilumą per šildymo sezoną. Brėžiniai. Pirmo aukšto planas. Antro aukšto planas. Šildymo sistemos pirmo aukšto planas. Šildymo sistemos antro aukšto planas. Vandentiekio ir nuotekų pirmo aukšto planas. Vandentiekio ir nuotekų antro aukšto planas. Pirmo aukšto vėdinimo planas. Antro aukšto vėdinimo aukšto planas. Šildymas - izometrija.

Ištrauka

Šiame kursiniame darbe nagrinėjamas šildymo sistemos, vandentiekio, vedinimo projektavimas.
Pastatas pastatytas Klaipedos priemestyje. Suprojektuotas dviaukštis vienbutis namas, su lauko garažu, skirtas 3-4 asmenų šeimai. Pagrindinis į ėjimas is pietu, įejus į hola atsiveria plati erdve, pro kuria galima tiesiogiai patekti i bet kuria patalpa. Antrame aukste yra suprojektuta tevu miegamasis su prijungtu kambareliu, užtveriamu slankiojančiomis durimis. Antrame aukšte taip pat yra vonia su wc.
Pastato atitvaros projektuojamos iš keramikinių plytų mūro ir paroc akmens vatos apšiltinamuoju sluoksniu. Dvišlaitį stogo masyva laiko gegninė konstrukcija iš medžio sijų. Vidinės pervaros montuojamos iš metalinių karkasų bei gibso-kartono plokščių.
Pastate yra įrengiamas dujinis šildymas. Atėjęs dujų vamzdis patenka į pakabinamą dujinį katilą (Prothern "LEOPARDAS), kurio galia 22 kW. Pakabiname dujų katile vanduo įšyla iki 70 oC, po to teka į stovą, bei į kolektorius. Pirmasis (septinių atšakų) kolektorius montuojamas dtambure. Kitas kolektorius(keturių atšakų) skirtas grindiniam šildymui. Šis kolektorius taip pat su keturių atšakų. Šis kolektorius skirtas grindiniam šildymui. Visi išvedžioti šildymo sistemos vamzdžiai yra iš plastiko
Vėdinimas pastate projektuojamas natūralus. Projektuojamos naujos ventilaicijos sachtos, kuriom reikia atitinkamos angos perdangoje. Ortakiai projektuojami iš apvalaus skerspjūvio, 12 cm diametro skardinių vamzdžių. Visi ventiliacijos vamzdžiai ar angos pirmajame aukšte montuojami palubėse.
Vandentiekio vamzdis atiteka į katilinę, kurioje yra pakabintas šilumokaitis. Šaltas vanduo pro apaskaitos mazgą nuteka į sanitarinius prietaisus, o karštas vanduo sušilęs iki tap tikros temperatūros teka vamzdžiais lygiegrečiai po šalto vandens vamzdžiais.Vanduo į mansardos aukštą patenka stovu ties įėjimu į svetainę. Vamzdžiai izoliuojami gipskartoniu, o tarp vamzdžių montuojama mineraline vata.
Nuotekos projektuojamos beveik sutapdinat vamzdymus su vandentiekio vamzdynais. Tik juos nuteka į šulinį. Nuotekų vamzdis montuojamas šalia vandentiekio vamzdžių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-04-06
DalykasInžinerijos kursinis darbas
KategorijaInžinerija
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis57.24 KB
AutoriusKastytis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas5
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vienbucio gyvenamojo namo inzinerines sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą